Connect with us

hakkımda

Seo

Uzmanı

Arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları markaların ihtiyaçlarına yönelik yapılan optimizasyon çalışmalarıdır. SEOLogi ekibi markalar için SEO stratejileri oluşturur, marka hedefleri ve marka görünürlüğü için yeni nesil SEO çalışmaları yürütür. SEOLogi markalar ve yerel işletmeler için değer katacak fikirler üretir aynı zamanda fikirlerin uygulanma sürecini akılcı stratejilerle daha kolay ve güçlü hale getirir. Markanız için yürütülen SEO stratejilerini özel raporlama ve veri analizi sistemiyle daha rahat anlayabilir, gelecek için alacağınız kararlarda elinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz.
Kullanıcı analizine yönelik başarılı, güçlü ve akılcı bir SEO stratejisi için SEOLogi ekibiyle tanışın!

+5 yıldır SEO sektöründeyim. SEO ajansında kurum içi SEO, serbest çalışan ve SEO danışmanı olarak çalışma deneyimim var. Hem büyük hem de küçük kişisel bloglarla çalıştım. Gelişmiş derinlemesine SEO denetimleri gerçekleştirme konusunda uzmanım.

Orkut Ecevit


Seo Uzmanı Ne İş Yapar?

SEO Uzmanı ile çalışarak işletmenizin ve markanızın arama motorlarında görünürlüğünü arttırabilir, satış ve hizmet verme hedeflerinizi yükseltebilirsiniz.
SEO Uzmanları hedeflediğiniz belirli kelime gruplarında, işletmeniz için optimizasyon ve görünürlük çalışmaları yapar. Bu çalışmalar sitenizin ve rakiplerinizin verileri işlenerek, uygulamaya çevrilir. SEO Uzmanları siteniz için site içi SEO hizmeti ve site dışı SEO hizmeti verir.

İstanbul Seo uzmanı site içi SEO çalışmalarında, sitenizin kod yapısını, içerik kalitesini, link yapısını ve diğer tüm iç sorunlarınızı düzenler, belirli bir program eşliğinde optimize eder. Sitenizde yapılacak değişiklikler arama motorlarının güncellemelerine uygunluk sağlanarak düzenlenir.

SEO Hizmetleri İstanbul kapsamında site dışı SEO Hizmeti alırken, sitenizin sosyal medya ağlarında linklenmesi, sitenizin diğer web ağında bulunan sitelere tanıtılması, organik bir link yapısı kurulması gerekir.

Seologi ile SEO Stratejisi Nasıl Yürütülüyor?

. Hedefleme

Sitenizin içerik kalite düzeyini, teknik ayrıntılarını ve diğer bütün yapısal durumunu Seologi araçlarıyla veri işleme sürecine alıyor ve detaylı analiz sürecinden geçiriyoruz. Bu analizin sonucunda siteniz için izlenebilecek yollarla ilgili önbilgiyi tarafınıza iletiyoruz. Markanızın güncel durumu üzerinden ilk hedeflemeyi yaparak SEO sürecinizi başlatıyoruz.

. Anahtar Kelime Analizleri

Markanız için belirlenen ilk hedefi takip eden süreçte, platformunuza kaliteli organik trafik sağlamak için anahtar kelime analizleri yapıyoruz. Anahtar kelime analizleri hedefleriniz ve daha önce işlenen verilerin analizi sonucunda belirleniyor. Belirlenen anahtar kelimeler için birbirinden farklı sonuçlar simule edilerek sürece devam ediliyor.

. Rakip ve Çevre Analizi

İşletmeniz adına yapılan SEO çalışmalarında sürdürülebilirlik için rakip ve çevre analizi yapılması gerekiyor. Seologi ekibi anahtar kelime çalışmalarının ardından markanız için geniş bir rakip ve çevre analizi yapıyor. Bu analiz sonucunda rakiplerinizin SEO ve SEM durumlarını, sektörünüzün SEO ve SEM verilerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu veriler markanızın SEO ve SEM bütçesini belirlemesi, hedeflerine daha akılcı ilerlemesi için büyük bir önem taşıyor.

. SEO & İçerik Planlama

Markaların başarıya ulaşması için SEO çalışmalarını ve içerik planlamasını beraber götürmesi büyük bir avantajı sağlamaktadır. Seologi ekibi SEO çalışmaları yaparken markanız adına aynı zamanda içerik çözümleri ve içerik stratejileri sunar. Bütün bunlarla beraber platformunuzun güncel içerik kalitesini 9 farklı araçla ve içerik uzmanlarıyla test ederek SEO çalışmalarınızı güçlendirir.

. Dönüşüm Ölçme & Optimizasyon

Çalışmalar sonucunda sitenize kaliteli trafiğin gelmesi, markanızın istediği noktaya geldiği anlamını taşımaz. Seologi ekibi olarak bunun farkında olarak, dönüşüm ölçme ve optimizasyon çalışmaları yapıyoruz. Sitenize gelen kaliteli trafiğin hangi noktalarda sitenizden çıkmayı tercih ettiği/ürünü almayı bıraktığı gibi çeşitli konuları anlamak için A/B testleri uyguluyoruz. Aldığımız sonuçlara göre sitenizin dönüşüm oranlarını arttıracak optimizasyon çalışmalarını markanıza rapor olarak sunuyoruz.

. Süreç & Raporlama

SEO Çalışmaları ölçülebilir ve veriye dayalı olmak zorundadır. Siteniz için yapılan çalışmaları en başından itibaren düzenli olarak ölçüyor, verileri ayırıyor ve işliyoruz. Bütün bunların sonucunda markanıza süreci takip etmenizi sağlayan ‘’şeffaf, yalın, açık’’ raporlar sunuyoruz. Bu raporlar üzerinde beraber çalışma yaparak, SEO çalışmanızın yönünü sabitliyor, marka stratejinizi daha güçlü hale getiriyoruz.

Seologi Hangi alanlarda SEO Hizmeti Sunuyor?

E-Ticaret SEO

Ürün ve hizmetlerinizi öne çıkarmanız, görünürlüğünüzü en yüksek seviyelere çıkarmanız için çalışmalarınızın akılcı bir SEO stratejisiyle yürütülmesi gerekmektedir.

Teknik SEO

Markanızın başarısının sürdürülebilir olması, yaptığınız çalışmaların sonucunun daha hızlı ortaya çıkması için Seologi ekibi olarak detaylı bir Teknik SEO hizmeti veriyoruz.

Site İçi SEO

Sitenizin içerik yapısı, kod yapısı ve bütün yapısal bütünlüğü için Seologi ekibi, onlarca dijital araç ve alanında profesyonel SEO uzmanlarıyla hizmet veriyor.

Site Dışı SEO

Markanızın rakipleri, sektörel çevreniz, sosyal medya ağlarınız ve çok daha fazlası için Seologi uzmanları, öncü çözümler sunuyor.

Backlink Çalışması

Seologi işletmeniz için güçlü ve özel bir link yapısı kurar. Siteniz için güçlendirilmiş link ağı, sayfalarınızın çok daha otoriter olması anlamına gelir.

Sosyal Medya Çalışmaları

Seologi ekibi markanızın bütün ihtiyaçlarını bir bütün olarak ele alır. Markanız için öncü ve özel bir sosyal medya yönetimi stratejisi yürütür. Markanız sosyal medya yönetimi sayesinde düzenli trafik artışı yakalarken, aynı zamanda marka bilinirliği ve güvenirlikte kazanır.

Adwords Reklamcılığı

 

Seologi markanızın SEM ihtiyaçları için reklam uzmanlarıyla özel çözümler sunar. Kendi alanında uzmanlaşmış SEM uzmanları, Adwords reklamcılığı alanında danışmanlık almak isteyen müşterilerimiz için güçlü ve özel bir çözüm yöntemi.

Gelişmiş
Seo

Denetimi

SEO denetimleri, SEO konusundaki uzmanlığımdır, bu nedenle SEO denetimleri yapmakla ilgili ayrıntılı kılavuzlarıma bakmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Web sitenizi denetlemek için zamanınız veya kaynağınız yoksa, sizin için derinlemesine bir profesyonel SEO denetimi yapmam için beni işe alabilirsiniz .

Yaptığım dört ana SEO denetimi türü şunları içerir:

  • Teknik SEO denetimi
  • Önemli Web Verileri denetimi
  • Google sayfa deneyimi denetimi
  • Google ürün incelemeleri güncelleme denetimi. 

Yaptığım SEO denetimleri, 200’den fazla SEO öğesini inceler ve her bir öğe hakkında mümkün olduğunca çok ayrıntı ve açıklama sağlar.

Hangi sonraki adımların uygulanması gerektiği, önceliklerinin ne olduğu ve bir web sitesi sahibi olarak tam olarak ne yapmanız gerektiği konusunda tam rehberlik sağlayacak en kaliteli profesyonel SEO denetimini almayı bekleyebilirsiniz. Siteleri denetlemek için birkaç farklı araç kullanıyorum ve sitenizin denetimini yapan kişinin ben olduğumdan emin olabilirsiniz.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John DoeCEO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John DoeCEO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John DoeCEO
Previous
Next

To Top